Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Silivri Panjur Servisi

Otomatik Panjur Tamiri Servisi

Ev veya iş yerinizde kullandığınız panjur arızalandı ise vakit kaybetmeden profesyonel bir otomatik panjur servisi ve bakım hizmeti almalısınız. Acil kepenk servisi olarak panjur tamiri hizmetini en uygun fiyat garantisi ile sağlıyoruz.

Motorlu ve manuel panjur tamiri için günün her saati servis kaydı oluşturarak bizimle iletişime geçebilir, kaliteli ve garantili bir panjur servis hizmeti alabilirsiniz. Plastik, metal veya ahşaptan yapılan panjurlar, pencere üzerine takılan ve pencereyi dış etkilerden korumanın yanında iç mekanı da güneş ışınlarından koruyan sistemlerdir.

Motorlu Panjur Servisi

Elektrik kesintisi veya akım değişikliği de motora zarar veren durumlardır. Bu gibi durumlarda motor yanabilir. Aniden yükselen elektrik akımında ise termik sistem devreye girer ve panjur çalışmaz. Bu durumda motorun değişmesi gerekir.

Otomatik panjurunuzun yayının bozulması da panjur arızasının bir başka nedenidir. Silivri panjur servisi  için Silivri Kepenk Servisi olarak hizmetinizdeyiz. Yay veya mekanizmadaki sorun bazı durumlarda kullanıcı tarafından giderilebilir fakat etkili ve sonuç odaklı bir panjuru tamir etmek için profesyonel destek almak gerekir.

powered by web tasarımcı freelance web tasarımcı